Close
جستجو

ساعت هوشمند گلکسی واچ 6 کلاسیک سامسونگ نسخه 47 میلی‌متری Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47MM

13,850,000 تومان

شعبه ونک : 86086400 021 _ 86086500 021
شعبه جمهوری : 42709 021 _ 66488069 021

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

غول فناوری کره‌ای طی رویداد تابستانه‌ی گلکسی آنپکد از ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ 6 در دو مدل استاندارد و کلاسیک پرده‌برداری کرد. این محصولات به مجموعه‌ای از امکانات مرتبط با سلامت کاربران مجهز شده‌اند و از طراحی به‌روز و ظریف بهره می‌برند. افزون‌براین، حاشیه‌های نمایشگر این ساعت‌ها باریک‌تر و ابعاد آن‌ها بزرگ‌تر شده است.

امکانات و ویژگی‌های گلکسی واچ 6

به‌گفته‌ی سامسونگ، گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک نشان از تعهد این شرکت به همگام‌سازی و گسترش دسترسی به ابزارهای پیشرفته‌ی نظارت بر سلامت دارند. این گجت‌های پوشیدنی به قابلیت‌های جذابی همچون نظارت بر خواب و تناسب اندام مجهز شده‌اند. علاوه‌براین، اطلاعات بسیار مفیدی درمورد تغذیه در اختیار کاربران قرار می‌دهند. خانواده‌ی گلکسی واچ 6، اطلاعات بسیار مفیدی مانند توصیه‌ها و تشویق‌های شخصی‌سازی‌شده به کاربران پیشنهاد می‌دهند. این ساعت‌ها الگوهای شخصی خواب هر کاربر را شناسایی کرده و طبق آن پیشنهاد‌هایی برای بهبود کیفیت خواب ارائه می‌دهند. قابلیت Sleep Messages در سری گلکسی واچ 6 به کاربران کمک می‌کند هر روز صبح، آمار بسیار دقیقی از کیفیت خواب، مدت خواب و غیره مشاهده کنند. افزون‌براین، ساعت‌های هوشمند جدید کره‌ای‌ها با ویژگی Sleep Consistency و ارائه‌ی داده‌های مربوط به ثبات خواب کاربر، نشان می‌دهد مدت زمان خواب و بیداری او چقدر است.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

درحال‌حاضر، قابلیت Sleep Coaching در سری گلکسی واچ 6 بهبود یافته و به کاربران اجازه می‌دهد ازطریق دستورالعمل‌ها، نکات و همچنین یادآوری‌های قابل دسترس ازطریق گوشی متصل به ساعت، اهداف و بینش‌های مربوط به خواب خود را به‌راحتی عملی کنند. حالت Sleep Mode نیز اعلان‌ها را بی‌صدا می‌کند و نور نمایشگر را کاهش می‌دهد. افزون‌براین، حسگر نامرئی مادون‌قرمز روی این محصولات فعال می‌شود تا محیطی عالی برای خواب کاربر فراهم شود. ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ 6 ازنظر تناسب اندام، اکنون قابلیت‌هایی مثل سنجش تراکم ماهیچه‌های اسکلتی، میزان متابولیسم پایه و درصد آب و چربی بدن و غیره را به کاربر ارائه می‌دهند تا شناخت بهتری از ساختار جسمی خود به‌دست آورد. از دیگر قابلیت‌های جذاب این ساعت‌ها می‌توان به توصیه‌های شخصی‌سازی‌شده درمورد تغذیه اشاره کرد که این مورد نیز در راستای بهبود سلامت جسمانی ارائه شده است.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

ویژگی Heart Rate Zone در سری گلکسی واچ 6 به کاربران کمک می‌کند تا قابلیت‌های فیزیکی خود را تجزیه‌وتحلیل کنند. سری گلکسی واچ 6 بیش‌از 100 برنامه‌ی نظارت بر تمرینات ورزشی ارائه می‌دهد و قابلیت جدیدی به‌نام Track Run دارد؛ ویژگی جذابی که مسیر دویدن شما را ثبت می‌کند. این ساعت‌ها قابلیت‌های جذاب دیگری مثل اندازه‌گیری فشار خود، نوار قلب و اعلان ریتم نامنظم قلب را ارائه می‌دهند. علاوه‌براین، گلکسی واچ 6 امکان سنجش دمای پوست را دراختیار کاربران قرار می‌دهد و همچنین اطلاعات بسیار مفیدی درمورد چرخه‌ی قائدگی زنان به آن‌ها نمایش می‌دهد. ویژگی Fall Detection نیز امکان تشخیص سقوط را فراهم کرده و بدین‌ترتیب اگر مشکلی مثل ایست قلبی، سقوط و غیره برای کاربر رخ دهد، بلافاصله با مراکز خدمات اضطراری تماس می‌گیرد و پیام هشداری به آن‌ها ارسال می‌کند.

طراحی گلکسی واچ 6

سری گلکسی واچ 6 درمقایسه با نسل پیشین با امکانات نظارتی بهتر، قدرت پردازشی بیشتر و قابلیت‌های شخصی‌سازی گسترده‌تر طراحی شده‌اند. به‌طور مثال نمایشگر این ساعت‌ها درمقایسه با سری گلکسی واچ 5 اکنون 20 درصد بزرگ‌تر شده و به‌همین دلیل خواندن محتوا روی آن‌ها آسان‌تر می‌شود. وضوح نمایشگر گلکسی واچ 6 نیز بیشتر شده و اکنون روشنایی آن به 2000 نیت می‌رسد تا کاربران در هر شرایط نوری بتوانند به‌راحتی محتویات روی نمایشگر را مشاهده کنند. افزون‌براین، حاشیه‌های اطراف نمایشگر این محصولات 30 درصد نازک‌تر شده و قاب چرخشی گلکسی واچ 6 کلاسیک، آن را به محصولی زیبا تبدیل کرده است. سامسونگ همچنین تصاویر پس‌زمینه‌ی کاربردی، تعاملی و بسیار زیبایی برای ساعت‌های هوشمند جدیدش طراحی کرده تا همه‌ی سلیقه‌ها را پوشش دهد. ظرفیت باتری سری گلکسی واچ 6 نیز درمقایسه با مدل پیشین این محصولات افزایش یافته و علاوه‌براین مصرف انرژی آن‌ها نیز بهینه‌تر شده است. به‌گفته‌ی سامسونگ، کاربران می‌توانند فقط با 8 دقیقه شارژ این ساعت‌ها، تا هشت ساعت به عمرباتری آن اضافه کنند.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

مشخصات فنی

گلکسی واچ 6 استاندارد همچنان در نسخه‌ی 40 و 44 میلی‌متری به‌ترتیب با نمایشگر 1.3 و 1.5 اینچی عرضه می‌شود درحالی‌که نسخه‌ی کلاسیک با ابعاد کمی‌ بزرگ‌تر از نسل قبل در نسخه‌ی 43 و 47 میلی‌متری دردسترس قرار خواهد گرفت. بدنه‌ی نسخه‌ی استاندارد این محصول آلومینیومی است درحالی‌که نسخه‌ی کلاسیک بدنه‌ای از جنس فولاد ضدزنگ دارد و هردو به نمایشگری از جنس یاقوت‌کبود مجهز شده‌اند.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

گلکسی واچ 6 استاندارد 40 و 43 میلی‌متری به‌ترتیب 28.7 گرم و 33 گرم وزن دارند. وزن نسخه‌ی 43 و 47 میلی‌متری گلکسی واچ 6 کلاسیک نیز به‌ترتیب 52 گرم و 59 گرم است. نسخه‌ی 40 میلی‌متری گلکسی واچ 6 استاندارد و نسخه‌ی 43 میلی‌متری گلکسی واچ 6 کلاسیک از باتری 300 میلی آمپرساعتی بهره می‌برند درحالی‌که نسخه‌ی 44 میلی‌متری مدل استاندارد و نسخه‌ی 47 میلی‌متری مدل کلاسیک این محصول به باتری 425 میل آمپرساعتی مجهز شده‌اند.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

سامسونگ می‌گوید با هربار شارژ کامل سری گلکسی واچ با فعال بودن قابلیت نمایشگر همیشه روشن می‌توان 30 ساعت با آن‌ها کار کرد و اگر قابلیت مذکور را خاموش کنید، عمر باتری به 40 ساعت افزایش می‌یابد. سری گلکسی واچ 6 از تراشه‌ی جدید اگزینوس W930 بهره می‌برد که فرکانس آن 1.4 گیگاهرتز است. این محصولات همچنین به 2 گیگابایت رم و 16 گیگابایت حافظه‌ی ذخیره‌سازی مجهز شده‌اند. از دیگر ویژگی‌های ساعت‌های هوشمند سامسونگ می‌توان به حسگرها زیستی سه‌کاره (ضربان قلب، تجزیه‌وتحلیل امپدانس بیوالکتریکی وEKG)، حسگر دمای پوست و GPS اشاره کرد.

سایر ویژگی‌های سری گلکسی واچ 6

سری گلکسی واچ 6 اولین گجت‌های پوشیدنی هستند که با WearOS 4 گوگل و پوسته‌ی One UI 5 سامسونگ عرضه می‌شوند. این محصولات از پشتیبان‌گیری ابری پشتیبانی می‌کنند و واچ‌فیس‌های کاملاً جدیدی برای‌ آن‌ها طراحی شده است. ازجمله ویژگی‌های سیستم‌عامل جدید این ساعت‌ها می‌توان به بهبود تماس‌های اضطراری، تشخیص ضربان‌قلب شخصی‌سازی‌شده، مشاهده‌ی جزئیات بسیار دقیق‌تر و کامل‌تر از ردیابی خواب و غیره اشاره کرد. سری گلکسی واچ 6 با کیف پول سامسونگ عرضه می‌شوند؛ این ویژگی درواقع دو قابلیت Samsung Pay و Samsung Pass را با یکدیگر ترکیب می‌کند تا کاربران بتوانند گزینه‌های بیشتری مثل کارت شناسایی، بلیط، کارت‌های پرواز، کارت‌های اعتباری و غیره را در آن ثبت کنند.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

ویژگی Gesture Control نیز به شما کمک می‌کند برای دسترسی سریع به برنامه‌های موردنظر خود روی ساعت‌های سری گلکسی واچ 6، میان‌برهای سفارشی ایجاد کنید. اکنون کاربران می‌توانند پیام‌های واتساپ را هم بدون نیاز به استفاده از گوشی، روی ساعت هوشمند خود مشاهده کنند. برنامه‌های جیمیل و تقویم گوگل که به‌طور اختصاصی برای سیستم‌های WearOS طراحی شده‌اند نیز در پاییز سال جاری برای کاربران منتشر خواهند شد. قابلیت جذاب دیگری به‌نام Thermo Check به دارندگان گلکسی واچ 6 اجازه می‌دهد بدون تماس فیزیکی با غذای موردنظر یا آبی که قصد شنا در آن را دارند، دمای آن‌ها را اندازه‌گیری کنند.

سامسونگ از گلکسی واچ 6 و گلکسی واچ 6 کلاسیک رونمایی کرد؛ نمایشگر بزرگ‌تر و بازگشت حاشیه چرخان

تاریخ عرضه

غول فناوری کره‌ای پیش‌فروش سری گلکسی واچ 6 را از تاریخ 26 جولای در بازارهای منتخب شروع خواهد کرد و از 11 آگوست برای خرید دردسترس کاربران قرار می‌دهد. گلکسی واچ 6 استاندارد، ساعت هوشمند کاملی است که در ابعاد 40 میلی‌متری و 44 میلی‌متری در رنگ نقره‌ای و گرافیکی و طلایی عرضه خواهد شد. ازطرفی گلکسی واچ 6 کلاسیک در دو نسخه‌ی 43 و 47 میلی‌متری و در رنگ مشکی و نقره‌ای روانه‌ بازار خواهد شد.

خرید از : شعبه ونک88641883 - 88647891

خرید از : شعبه جمهوری66488069 - 66952002

تذکر :
تغییر در تعداد اقساط ،دادن یک برگ چک به ازای دو یا سه قسط و یا تغییر مبلغ پیش قسط امکان پذیر میباشد.مبلغ 3 درصد کل فاکتورهزینه اعتبار سنجی شرکت بای چک جهت صدور تاییدیه چک میباشد که از مشتریان تایید شده که برای خرید مراجعه مینمایند اخذ میگردد.

مشخصات محصول
معرفی26 جولای 2023
ابعاد46.5 در 46.5 در 10.9 میلی‌متر
وزن59 گرم
سیم کارتeSIM
سایر قابلیت هابدنه آلومینیومی - فریم چرخان - گواهی IP68 برای مقاومت در برابر نفوذ آب و گردوغبار - مقاوم در برابر نفوذ آب تا فشار 5 اتمسفر - گواهی نظامی MIL-STD-810H
نمایشگرSuper AMOLED
سایز صفحه1.5 اینچ
رزولوشن480 در 480 پیکسل، 1:1 (~453 پیکسل در اینچ تراکم پیکسلی)
محافظتکریستال سافایر
سایر ویژگی هانمایشگر همیشه روشن (Always-on display)
سیستم عاملسیستم‌عامل Android Wear OS 4 سازگار با اندروید 10 و بالاتر - One UI Watch 5
تراشهExynos W930 (5 نانومتری)
پردازنده مرکزی (CPU)2 هسته‌ای (1.4 گیگاهرتز Cortex-A55)
حافظه داخلی16 گیگابایت با 2 گیگابایت رم
اسپیکردارد
باتریباتری غیر قابل تعویض لیتیوم یونی با ظرفیت 300 میلی‌آمپر ساعت
پخش موسیقیدارد
حسگرهاسنسور BioActive سامسونگ (ضربان قلب اپتیکال، تحلیل الکتریکی قلب، تحلیل آمپدانس بیوالکتریک)، حسگر دما، شتاب‌سنج، فشارسنج، سنسور ژیروسکوپ، سنسور ژئومغناطیس، حسگر نور، سنسور هال سه‌بعدی
سایر ویژگی هااعلام اعلان‌های دریافتی - نمایش پیام‌های متنی- پشتیبانی از حالت‌های ورزشی مختلف، پایش ضربان قلب، اندازه‌گیری سطح اکسیژن خون، سنجش فشار خون، پایش وضعیت خواب، پایش وضعیت استرس، قابلیت شخصی‌سازی واچ فیس، نمایش اعلان‌های گوشی و تقویم، تایمر، هشدار بیدارباش، سازگار با شارژ بی‌سیم Qi، پشتیبانی از زبان محاوره در فرامین صوتی، پشتیبانی از سامسونگ Pay
نوع5.3, A2DP, LE
بلوتوث5.3, A2DP, LE
NFCدارد
USBخیر، شارژ از طریق درگاه مغناطیسی اختصاصی
رنگ های موجودمشکی، نقره‌ای
بررسی و نظر خود را بنویسید بستن فرم نظر دهی
  • تنها کاربران عضو می توانند بررسی خود را بنویسند
*
*
بد
عالی
*
*
*
*
برچسب های محصول