Close
جستجو
بازگشت به همه موارد اخبار

سامسونگ از یخچال RS80 کم‌مصرف و مجهز به سیستم ضدباکتری پرده‌برداری کرد

1402/08/29

سامسونگ از یخچال RS80 مجهز به سیستم ضدباکتری پرده‌برداری کرد

در دنیای امروز اکثر سازندگان لوازم خانگی توجه ویژه‌ای به استفاده از طراحی پیشرفته در محصولاتشان دارند و این موضوع در یخچال‌ها اهمیت فراوانی دارد. البته معیارهای مهمی همچون قابلیت‌ها، دوام و کارایی یخچال اهمیت ویژه‌ای دارند؛ به‌همین‌دلیل، هنگام انتخاب خود باید ترکیبی از تمام این معیارها را در نظر گرفت و سامسونگ برای رفع نیاز این دسته از مشتریان، یخچال ساید‌بای‌ساید RS80 را معرفی کرده است. طبق بیانیه‌ای منتشرشده از غول فناوری کره‌ای، RS80 مجموعه‌ای از نوآوری‌های فنی را در خود دارد. این محصول طوری ساخته شده است تا با آشپزخانه‌های امروزی یکپارچه شود. یخچال ساید‌بای‌ساید RS80 سامسونگ فضای داخلی جادار و بزرگ ۶٫۷ متر‌معکبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و با استفاده از فناوری‌های نوین سعی می‌کند مواد غذایی را همیشه تازه نگه دارد.

سامسونگ از یخچال RS80 مجهز به سیستم ضدباکتری پرده‌برداری کرد

ازجمله ویژگی‌های جذاب این محصول می‌توان به خنک‌کننده‌ی Metal Cooling اشاره کرد که به کمپرسور نیاز ندارد. این محصول از برنامه‌ی SamsungThings نیز پشتیبانی می‌کند. این برنامه‌ برای کنترل و مدیریت هرچه‌‌بهتر یخچال ازطریق گوشی سامسونگ یا تبلت گلکسی در نظر گرفته شده است. غول فناوری کره‌ای دیواره‌های یخچال RS80 را به عایق‌هایی با بازدهی بالا مجهز کرده است که باعث پایین آمدن ضخامت محصول شده و درنتیجه، بدون افزایش ابعاد خارجی یا افزایش مصرف انرژی، فضای داخلی بیشتری دردسترس کاربر قرار می‌دهد. یخچال RS80 سامسونگ با طراحی عریضی که دارد امکان قرارگیری آسان بطری‌های نوشیدنی با اندازه‌ی استاندارد و بطری‌های حجیم‌تر را فراهم می‌کند. تخت‌بودن طراحی داخلی نیز باعث تطبق‌پذیری بیشتر آن برای نگه‌داری موادی همچون جعبه‌ی پیتزا و شانه‌ی تخم‌مرغ می‌شود.

سامسونگ یخچال RS80 را به سیستم خنک‌کننده‌ای به‌ نام Twin Cooling Plus مجهز کرده است. این فناوری از دو سیستم سرمایشی مجزا بهره می‌برد تا سطح رطوبت بهینه را در دو قسمت جداگانه حفظ و بدین‌ترتیب، از مخلوط‌شدن بوها در فضای داخلی جلوگیری کند. طبق ادعای شرکت کره‌ای، فناوری موردبحث به افزایش ماندگاری مواد غذایی کمک می‌کند. علاوه‌براین، سایدبای‌ساید RS80 سامسونگ از سیستم Metal Cooling بهره می‌برد. این فناوری به‌جای مواد شیمیایی که معمولاً در خنک‌کننده‌ی سنتی وجود دارد، از فلزات برای جذب حرارت و خنک‌کردن استفاده می‌کند که ازجمله برتری‌های آن می‌توان به بی‌نیازی به کمپرسور اشاره کرد و درنتیجه مصرف انرژی یخچال کاهش خواهد یافت.

سامسونگ از یخچال RS80 مجهز به سیستم ضدباکتری پرده‌برداری کرد

از دیگر فناوری‌های جذاب یخچال RS80 سامسونگ می‌توان به Anti-Bacterial Protector اشاره کرد که برای کاهش رشد و انتقال باکتری طراحی شده است. به‌گفته‌ی سامسونگ، فناوری موردبحث بهداشت مواد غذایی داخل یخچال را افزایش و خطر انتقال باکتری‌ها را کاهش می‌دهد. یخچال‌ RS80 از قابلیت Smart Conversion نیز پشتیبانی می‌کند و این یعنی می‌توان درصورت نیاز به‌سادگی، فریزر را به یخچال تبدیل کرد تا بتوان مواد غذایی بیشتری را در آن قرار داد. افزون‌براین، می‌توان یخچال یا فریزر را برای کاهش مصرف انرژی خاموش یا حتی از فریزر به‌عنوان یخچال کوچک استفاده کرد. متأسفانه درحال‌حاضر جزئیاتی از قیمت جدیدترین یخچال سایدبای‌ساید سامسونگ منتشر نشده است.

نظرات
نظر بنویسید بستن فرم نظر دهی